SZTALUGI

Sztalugi do malowania oferuje internetowy sklep plastyczny Gwasz!

Sztalugi do malowania znajdziesz w ofercie internetowego sklepu plastycznego Gwasz. Trwałe, funkcjonalne, z regulacją wysokości sztalugi do malowania wykonane z wytrzymałych materiałów pozwalają na ergonomię i wygodę pracy tak w plenerze, jak i we wnętrzach. Dzięki oferowanej przez nasze sztalugi do malowania regulacji wysokości z powodzeniem korzystać z nich mogą również dzieci. Sprawdź znajdujące się w naszym asortymencie sztalugi do malowania i wybierz już dziś niezawodne akcesorium malarskie, którym jest sztaluga malarska profesjonalna. 

Sztalugi metalowe do pracy w plenerze

Sztalugi metalowe, wykonane z aluminium, charakteryzuje wytrzymałość a także odporność na wilgoć, co czyni je doskonałym rozwiązaniem do pracy w plenerze. Stabilizację, na właściwie dowolnym podłożu, zapewnia ich trójnoga konstrukcja. Regulowanej wysokości nogi, w które wyposażone są sztalugi metalowe producenta Daler Rawney, pozwalają każdemu użytkownikowi na pracę w dogodnej pozycji. Dostępne w naszej ofercie sztalugi metalowe są łatwe w składaniu i rozkładaniu, co czyni je naprawdę łatwymi w transporcie. Dodatkowo wyposażone są w funkcjonalny pokrowiec, który umożliwia sprawne i bezproblemowe przemieszczanie się z nimi a także ich przechowywanie, kiedy są nieużytkowane. 

Sztalugi drewniane czy metalowe?

Sztalugi drewniane są jednym z najczęściej spotykanych rodzajów sztalug malarskich. Nie gwarantują one jednak wytrzymałości podobnej tej oferowanej przez sztalugi metalowe. Warto uwzględnić również fakt, że są sztalugi drewniane nie dają tak dużych możliwości w zakresie zmniejszenia swoich rozmiarów a także to, że są zdecydowanie cięższe. Sztalugi drewniane chętnie wykorzystywane są we wnętrzach - ich specyficznym rodzajem są sztalugi skrzynkowe, które umożliwiają wygodną pracę na powierzchni blatu stołowego. Decydując się na sztalugi drewniane warto mieć na uwadze powyższą ich charakterystykę oraz swoje preferencje w zakresie trybu i sposobu pracy.

Sztaluga malarska profesjonalna - idealna również dla początkujących

Sztaluga malarska profesjonalna, którą znajdziesz w ofercie internetowego sklepu malarskiego, przeznaczona jest nie tylko do użytku przez doświadczonych artystów. Warto pamiętać o tym, że wytrzymałe sztalugi metalowe służyć mogą przez wiele lat w związku z czym są one fenomenalnym wyborem również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malarstwem. W Gwaszu znajdziesz funkcjonalne i zapewniające wygodę pracy sztalugi malarskie przystosowane do potrzeb profesjonalistów a także początkujących malarzy.