MEDIA MALARSKIE

Media malarskie do farb olejnych, akrylowych oraz tempery

Media artystyczne to substancje, które ułatwiają artystom otrzymanie właściwej konsystencji farby oraz nadanie jej dodatkowych właściwości. Media malarskie wykorzystywane są przez artystów zarówno podczas procesu twórczego, jak i po jego zakończeniu - w celu właściwego zabezpieczenia stworzonego dzieła. W ofercie sklepu plastycznego online Gwasz znajdują się oleje służące do zmiany gęstości oraz właściwości farb olejnych, media malarskie takie jak werniksy i fiksatywy służące do utrwalania i zabezpieczania prac wykonanych dowolną techniką (malarstwo, szkice a nawet rysunki węglem).

Media artystyczne dla dowolnych technik malarskich

Media artystyczne dostępne w ofercie sklepu dla artystów gwasz.com znajdą zastosowanie w wielu technikach malarskich i przystosowane są do użytku przez artystów początkujących, jak i profesjonalnych. Posiadamy rozpuszczalniki bezzapachowe, bez zawartości amoniaku, które są doskonałe dla alergików, sykatywy przyspieszające schnięcie farb a także uniwersalne podkłady do gruntowania płócien malarskich. Tak, jak wielu jest artystów, tak wiele jest preferencji, dlatego w ofercie internetowego sklepu plastycznego gwasz.com znajdują się media malarskie tak w płynie jak i sprayu, dzięki czemu można je aplikować w wybrany przez siebie sposób. Media artystyczne w płynie powinny zostać zmieszane w odpowiednich proporcjach z farbą, podczas gdy media malarskie w sprayu można nakładać bezpośrednio na warstwę pokrywającą płótno.

Media malarskie w internetowym sklepie plastycznym

Media malarskie i artystyczne znajdujące się w asortymencie internetowego sklepu plastycznego gwasz.com są gwarancją najlepszej jakości. Dostępne, w ofercie naszego sklepu artystycznego online, werniksy i  pokosty zapewnią efektywne pokrycie Twojego dzieła, natomiast terpentyny, oleje i rozpuszczalniki wspomogą Cię w uzyskaniu właściwej konsystencji farb olejnych podczas malowania nimi. Razem z mediami malarskimi i artystycznymi dostępnymi w sklepie internetowym gwasz.com zadbaj o kondycję swojej twórczości.