PĘDZLE ARTYSTYCZNE

Bez wątpienia pędzle malarskie należą do najważniejszych narzędzi każdego malarza zarówno amatora, jak i zawodowca. Oczywiście produkty te różnią się między sobą, zależnie od tego, do której techniki są przeznaczone. Dlatego w ofercie sklepu Gwasz dostępne są artykuły o różnorodnej specyfice. Jeżeli zajmujesz się malowaniem obrazów farbami akrylowymi lub olejnymi, sprawdź nasze propozycje! Mamy bogaty asortyment, ponieważ dostępne są u nas zarówno gotowe zestawy malarskie, jak i pojedyncze sztuki, np. pędzle syntetyczne.


Pędzle artystyczne do różnych technik


Akwarela, olej czy akryl? Co wybierasz? A może lubisz malować obrazy wszystkimi wymienionymi produktami? Zapewne wiesz więc, że każda z tych farb potrzebuje innego rodzaju akcesoriów, aby zawarty w nich pigment niepowtarzalnie prezentował się na płótnie. Dlatego dokładamy starań, aby udostępniać naszym klientom m.in. zestaw pędzli syntetycznych do olei czy warianty z naturalnym włosem, które idealnie rozprowadzają akryle.
Jako profesjonalny sklep z artykułami malarskimi oferujemy wysokiej jakości materiały, które pomagają przenieść wizję artysty na papier lub podobrazie. Wiedz, że pędzle do malowania farbami – okrągłe, półokrągłe, płaskie, szerokie, o kształcie orzecha laskowego czy tzw. japońskie – to tylko część produktów do tworzenia obrazów, dostępnych na naszej stronie. Dbamy, aby każdy klient mógł dobrać ten sprzęt w zależności od wymaganej twardości włosia, jego wielkości czy pochodzenia – naturalnego lub syntetycznego. Oferujemy również gotowe zestawy z kompletem produktów plastycznych.
Pędzle malarskie do farb olejnych


Dzieła wykonane farbami olejnymi są zachwycające, ponieważ idealnie odwzorowują rzeczywistość. Oczywiście takie malowanie obrazów jest możliwe, gdy talent połączymy ze stosowaniem odpowiednich artykułów rozprowadzających kolor. Zwłaszcza że technika ta wymaga używania produktów takich jak syntetyczne pędzle do farb oraz rozpuszczalnika bądź terpentyny. Dlatego tak ważne jest, aby w tym przypadku włosie narzędzi malarskich były wykonane z wytrzymałych włókien, odpornych na sklejanie i przerzedzanie.


Profesjonalne pędzle do malowania obrazów w zestawach


Zastanawiasz się, co kupić początkującemu artyście? W sklepie Gwasz dostępny jest np. gotowy zestaw do malowania obrazów, który w swym składzie ma m.in. podobrazie i pędzle syntetyczne. Dzięki temu obdarowany twórca-amator może od razu brać się do pracy! Przejrzyj więc nasz asortyment, ponieważ to właśnie tutaj znajdziesz dużą różnorodność produktów malarskich. Zobacz, jakie mamy ceny, a w razie wątpliwości, skontaktuj się z nami. Nasze zestawy czekają na Ciebie!