PAPIERY I BLOKI

Papiery artystyczne do malowania i technik suchych

W ofercie sklepu plastycznego online gwasz.com znajdują się papiery artystyczne i szeroki wachlarz bloków plastycznych do malowania. Blok plastyczny to podstawowe narzędzie pracy plastyków i artystów, dlatego wyposaż się w niezawodny blok artystyczny o właściwej gramaturze i formacie. Sklep plastyczny online gwasz.com oferuje również szeroki wybór bloków plastycznych do malowania odpowiednich dla farb akrylowych, akwarelowych a także olejnych. W naszej ofercie znajdują się również wysokiej jakości szkicowniki. Zapoznaj się z asortymentem internetowego sklepu plastycznego gwasz.com i wybierz idealny blok artystyczny lub malarski.

Bloki malarskie dla profesjonalistów i początkujących

W ofercie sklepu plastycznego online gwasz.com znajdują się papiery artystyczne o różnej gramaturze w tym bloki akwarelowe (200g, 250g lub 300g) oraz bloki do farb akrylowych (300g lub 400g). Bloki malarskie występują w różnych rozmiarach od A5 poprzez A4 aż do A3 dzięki czemu możliwym jest stworzenie dzieła o wybranych przez artystę wymiarach. Dostępne w naszej ofercie bloki malarskie przystosowane są do potrzeb początkujących artystów ale również zaawansowanych rysowników, grafików oraz malarzy.

Bloki plastyczne dla uczniów, studentów i hobbystów

Papiery artystyczne i bloki malarskie oferowane przez sklep dla plastyków Gwasz sprawdzą się w roli bloków plastycznych dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Bloki plastyczne składające się z wysokiej jakości papieru pozwalają na rozwijanie kreatywności oraz talentu plastycznego nawet u najmłodszych. Komfort pracy idący w parze z wyborem dobrej jakości bloku przyczynia się do większych chęci i radości płynącej z tworzenia. papiery artystyczne, bloki plastyczne oraz szkicowniki znajdujące się w ofercie internetowego sklepu plastycznego gwasz.com są również doskonałym wyborem dla studentów ASP oraz hobbystów ceniących sobie rysowanie lub malowanie w plenerze.